Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
październik
06 '16

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

Tomasz Błacho

Tomasz Błacho

Autor: Zespół Muzyczny Szafir http://www.szafirwisznice.pl/
Ślub i wesele, to bez wątpienia jedne z najważniejszych chwil w życiu każdej młodej osoby. Taki dzień z pewnością pozostaje w pamięci na bardzo długo, czasem nawet do końca naszych dni. Nie ulega wątpliwości, że każda osoba marzy, aby móc wspominać takie cudowne i magiczne chwile jako niepowtarzalne, wspaniałe i przede wszystkim wyjątkowe. To właśnie dlatego im bliżej jest ślub i wesele, tym napięcie rośnie, a emocje sięgają zenitu. Nie ulega jednak wątpliwości, że trzeba nad tym zapanować i zabrać się do organizacji, aby tego dnia wszystko przebiegało zgodnie z planem i bez nieprzyjemnych i nieprzewidzianych niespodzianek. 
Bardzo często w ferworze gorączkowych przygotowań do wesela  pojawiają się "doradcy", którzy zawsze wiedzą lepiej co to tak naprawdę znaczy organizowanie ślubu oraz wesela. Niestety rozwój takich niezaplanowanych, a przede wszystkim nieprzewidzianych i mocno stresujących  wydarzeń bardzo często powoduje mnóstwo nieporozumień i konfliktów nawet wśród członków najbliższej rodziny czy w gronie przyjaciół. Im bliżej ślubu i wesela tym narzeczeni coraz intensywniej zaczynają sobie zdawać sprawę, że stoi przed nimi gigantyczne wyzwanie zarówno pod względem finansowym jak i logistycznym. 
Bez wątpienia, aby uniknąć nieprzyjemnych i niepotrzebnych kłótni nie wolno pod żadnym pozorem pozwolić sobie na podejście w nieco niefrasobliwym stylu, że jakoś to wszystko się uda. Nic bardziej mylnego. Samo nic się nie zrobi, a dobry plan bez wątpienia  zorganizować i zaplanować ślub i wesele w najdrobniejszych nawet szczegółach. Warto zacząć planować jak najwcześniej. Im wcześniej tym lepiej. Warto wziąć to pod uwagę zwłaszcza podczas wyboru zespołu muzycznego na wesele. 
Z pewnością warto zorganizować przed ślubem spotkanie rodziców pary narzeczeńskiej, zarezerwować ślubne terminy oraz zaplanować weselny budżet, który czasem potrafi przyprawić o zawrót głowy. Około ośmiu miesięcy przed ślubem warto dokonać niezbędnych formalności oraz zastanowić się nad wyborem ślubnych kreacji czyli sukni dla panny młodej i garnituru dla pana młodego. To właśnie wtedy nadchodzi czas, kiedy trzeba się też zatroszczyć o ślubne obrączki i wybór świadków na ślub. Z pewnością dobrym pomysłem będzie wybranie zaproszeń ślubnych w tym czasie.

hobby
rozrywka
czas wolny

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Tomasz Błacho, Maria Rydz, Karolina Sulikowska

Archiwum

Maj 2018, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015