Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
listopad
22 '17

Walentynkowe porady prezentowe

Maria Rydz

Maria Rydz

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy, a Twoja kobieta ma spore wymagania i dobry gust? Obejrzyj w takim razie zegarki damskie, bo jest to ponadczasowy prezent, który zadowoli nawet najbardziej wybredną panią.

Jest tylko jeden wyjątek od reguły. Jeśli Twoja dziewczyna, żona, partnerka, czy narzeczona notorycznie się spóźnia, a ty ostentacyjnie wyliczasz jej każdą minutę, zanim zdecydujesz się na zakup zegarka, lepiej dobrze przemyśl sprawę. Bo być może zamiast sprawić jej radość, nadepniesz jej na odcisk?
W każdej innej sytuacji, to doskonały prezent dla ukochanej.

Wybór pośród zegarków damskich jest bardzo duży. Możesz wybrać w naprawdę bogatym asortymencie, od zegarków sportowych, poprzez eleganckie, klasyczne, o nowoczesnym designie. Z pewnością znajdziesz stylowy i niepowtarzalny zegarek dla swojej wyjątkowej kobiety.
W ostatnim czasie szczególną atencją cieszą się delikatne zegarki. Szykowne i ponadczasowe, będą doskonałym prezentem na walentynki.

Jeśli jednak Twoja dziewczyna ma już całkiem fajny zegarek, być może pomyśl o ładnej bransolecie? A jeśli nie, w grę wejść może klasyczna biżuteria, z której ucieszy się każda kobieta. Jak wiadomo wszystkie dziewczyny kochają diamenty... Oczywiście nie musisz od razu kupować kolii, wystarczy drobiazg, ładny i delikatny pierścionek, czy łańcuszek, z delikatnym zdobieniem, podkreślający jej wyjątkowy charakter.
Świetnie sprawdzają się również klasyczne czekoladki i kwiaty. Oklepane? Być może, ale sprawdzone. I zawsze działa. Być może to banał i prezent, który mocno spowszedniał i który wręczamy na każdą okazję, wyglądający jak kupiony od niechcenia, ale pozory często mylą. Ładny bukiet, fantazyjnie przygotowany wymaga wiele zachodu. Pokuś się o samodzielne stworzenie kompozycji. Najlepiej znasz swoją ukochaną, wiesz więc świetnie jakie kwiaty lubi, a czego powinieneś unikać. Pochwal się swoją inwencją i pokaż jej efekt swoich starań. Dodaj do tego czekoladki, swojego słodkiego całusa i prezent gotowy. Najlepiej wręcz go podczas przygotowanej wspólnie kolacji. Brzmi dobrze? Równie dobrze będzie smakować. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://dolinski.pl

hobby
rozrywka
czas wolny
zegarki

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, zegarki


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015