Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
wrzesień
06 '17

Trudno i zarazem łatwo

Tomasz Błacho

Tomasz Błacho

Odpowiednie dobranie garderoby męskiej nie jest w prostsze niż dobranie jej dla osób płci pięknej. Tak samo jak dla kobiet trzeba się skupić na wielu elementach. Odpowiednie dobranie kompozycji tak żeby wszystko ze sobą współgrało jest nie lada sztuką, a w zależności od stylu, który odpowiada miejscu, w którym będziemy przebywać tworzy niezliczoną pulę możliwości.
Pomijając to jak trudno jest stworzyć takie wrażenie, żeby te wszystkie elementy pasowały do siebie pod względem koloru czy materiału to warto też się skupić na tym, aby poszczególne elementy dobrze na nas leżały. Załóżmy na przykład że wybieramy się na wesele i musimy wyglądać elegancko, w tym wypadku dobór biżuterii takiej jak na przykład zegarek można zostawić na koniec. Na samym początku trzeba się skupić na odzieży. Bielizna nie powinna nas uwierać i krępować ruch, powinna być jednolita kolorystycznie (jeżeli mamy w planach ubierać czarny garnitur i czarne buty, to skarpetki również powinny być czarne). 

Koszule na wymiar w sklepie internetowym? To proste. Zajrzyj tutaj
Spodnie i koszule na wymiar muszą być szyte aby uzyskać najlepszy efekt. Tak samo zresztą garnitur. Wielu moich znajomych widząc to jak chodzę w białych koszulach, zadawało mi pytanie "gdzie można kupić białe koszule męskie, ale takie jakie masz ty". Z uśmiechem wtedy odpowiadałem że miejsce w którym są kupowane to zwykły sklep z koszulami, a cały sekret ich wyglądu leży w tym że były dobrane idealnie do mojej sylwetki. Także podstawą dobrego wyglądu i dobrania ubrań jest znajomość wymiarów własnego ciała. Z takimi informacjami pójść do sklepu z odzieżą i zdać się na sprzedawcę . Także w sumie... ubieranie się nie jest trudne.

ubranie
koszula
koszule
odzież

frazy kluczowe: ubranie, koszula, koszule, odzież


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015