Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
listopad
22 '17

Walentynkowe porady prezentowe

Walentynkowe porady prezentowe

(...) nie, w grę wejść może klasyczna biżuteria, z której ucieszy się każda kobieta. Jak wiadomo wszystkie dziewczyny kochają diamenty... Oczywiście nie musisz od razu kupować kolii, wystarczy drobiazg, ładny i delikatny pierścionek, czy łańcuszek, z delikatnym zdobieniem, podkreślający jej wyjątkowy charakter.Świetnie sprawdzają się również klasyczne czekoladki i kwiaty. Oklepane? Być może, ale sprawdzone. I zawsze działa. Być może to banał i prezent, który mocno spowszedniał i który wręczamy na każdą okazję, wyglądający jak (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka, zegarki

 
czerwiec
02 '17

O kwiaciarni online

O kwiaciarni online

(...) Zastanawiasz się nad tym, aby prowadzić kwiaciarnię? Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry, ale trzeba się dobrze nad nim zastanowić. Jeżeli zabraknie zastanowienia się to efekt będzie najkrócej rzecz ujmując po prostu mizerny. To nie jest tak, że do czegoś zmuszam, ale moim zdaniem warto się zastanowić nad takim pomysłem jak kwiaciarnia internetowa. Dlaczego tak uważam? W ostatnim czasie furorą cieszy się dosłownie wszystko to, co jest online. Dlaczego więc kwiaciarnia miałaby być jakimś wyjątkiem? Czy kwiaciarnia online brzmi źle? Moim zdaniem brzmi bardzo dobrze. Naturalnie, nie jest to oczywiście nazwa, ale nazwę się wymyśli. Jestem co do tego absolutnie, ale to absolutnie (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
maj
22 '17

Korzyści jakie daje outsourcing księgowości

Korzyści jakie daje outsourcing księgowości

(...) Posiadasz własną firmę? Gratuluję! Jesteś doskonałym przykładem osoby, która wie, że najlepiej robimy, biorąc życie we własne ręce. Śmiało idziesz przez życie i próbujesz znaleźć czas na wszystko. Prawda jest jednak taka, że jako właściciel firmy nie możesz zrobić wszystkiego sam! Masz na głowie mnóstwo istotnych obowiązków, a w miarę rozwoju twojego przedsiębiorstwa będziesz potrzebował coraz więcej śmiałych ludzi z doskonałym wykształceniem i specjalistyczną wiedzą, którzy pomogą ci w prowadzeniu biznesu.Czym jest outsourcing i jakie daje (...)

Artykuły: biznes, hobby, rozrywka

 
maj
20 '17

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

(...) Zdecydowanie lepiej pracuje się nam i zdecydowanie bardziej lubimy swoją pracę, gdy panuje w niej miła atmosfera, ludzie się lubią, pomagają sobie, są jedną wielką dobrze zintegrowaną ekipą, a co najważniejsze czują, że są dobrze traktowani przez innych pracowników, szczególnie tych z wyższych szczebli.Zadowoleni pracownicy są znacznie bardziej efektywni w swojej pracy, a dla przedsiębiorstwa są w stanie wygenerować znacznie większe zyski. By osiągnąć takie efekty pracodawcy coraz częściej (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
maj
05 '17

Fotoksiążka w prezencie

Fotoksiążka w prezencie

(...) Kupowanie prezentów dal najbliższych to dla wielu ludzi prawdziwa udręka. Okazuje się bowiem, że wcale nie jest tak łatwo wybrać coś, co zadowoliłoby naszych najbliższych. Często zwyczajnie brakuje pomysłów na to, co kupić jako prezent. Wydaje się, że fotoksiążka jako prezent to dobry pomysł. Nie ma wątpliwości, że nie jest to prezent dobry dla każdego (dla dociekliwych, wikipedia przedstawia, czym dokładnie jest fotoksiążka: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotoksi%C4%85%C5%BCka).Musimy się zastanowić, kim jest dla nas osoba, której kupujemy prezent. Fotoksiążka jako prezent jest dobra dla osób, które są dla nas bliskie. Jeśli kupujemy prezent na przykład koleżance z pracy, to bez wątpienia fotoksiążka jako (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
kwiecień
24 '17

Farby ze sklepu e-plastyczny.pl

Farby ze sklepu e-plastyczny.pl

(...) wygląda tak jakbyśmy chcieli, tylko dlatego, że produkty nie są dobre jakościowo. Dlatego warto zawsze wybierać jak najlepsze produkty, dzięki czemu wygląd twojego dzieła będzie zależał tylko od ciebie. W naszym sklepie specjaliści pomogą (...)

Artykuły: czas wolny, farby, hobby, plastyk, plastyka, rozrywka, szkło

 
grudzień
06 '16

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

(...) Łóżko dziecięce bez wątpienia stanowi integralną część pokoju dziecięcego. To mebel wyjątkowy, w którym nasze dziecko powinno się czuć komfortowo i bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiednie łóżko dla naszego dziecka. Wielu rodziców decyduje się (...)

Artykuły: czas wolny, dom, dzieci, hobby, łóżko, rozrywka

 
październik
06 '16

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

(...) Autor: Zespół Muzyczny Szafir http://www.szafirwisznice.pl/Ślub i wesele, to bez wątpienia jedne z najważniejszych chwil w życiu każdej młodej osoby. Taki dzień z pewnością pozostaje w pamięci na bardzo długo, czasem nawet do końca naszych dni. Nie ulega wątpliwości, że każda osoba marzy, aby móc wspominać takie cudowne i magiczne chwile jako niepowtarzalne, wspaniałe i przede wszystkim wyjątkowe. To właśnie dlatego im bliżej jest ślub i wesele, tym napięcie rośnie, a emocje sięgają zenitu. Nie ulega jednak wątpliwości, że trzeba nad tym zapanować i zabrać się do organizacji, aby tego dnia wszystko przebiegało zgodnie z planem i bez nieprzyjemnych i nieprzewidzianych niespodzianek. Bardzo często w ferworze gorączkowych przygotowań do wesela  pojawiają się "doradcy", (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
lipiec
14 '16

Jak uczyć się poza szkołą?

Jak uczyć się poza szkołą?

(...) Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz - głosi stare polskie przysłowie. Jak wiadomo, nauka nie zawsze idzie gładko. Wiele zależy od warunków nauczania, a nawet od indywidualnych możliwości ucznia. Wielu z nas przyswaja wiedzę w bardzo różnym tempie, korzystając z zupełnie odmiennych od siebie technik zapamiętywania. Ze względu na fakt, że poziom nauczania w szkołach jest standaryzowany, a niektórzy uczniowie nie są przystosowani do tego poziomu, ważne jest mocne wsparcie nauczania, (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, korepetycje, rozrywka

 
listopad
16 '15

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

(...) wykorzystać. W końcu nikt z nas nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Już samo kupno karnetu może więc nas skutecznie zmotywować do działania. Dzięki temu nie będziemy chcieli omijać żadnego treningu, a na tym skorzysta zarówno nasze zdrowie, (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

 
październik
04 '15

Ponadczasowe albumy

Ponadczasowe albumy

(...) Pomimo upływu lat uwielbiamy sięgać pamięcią do wspomnień, które niejednokrotnie przenoszą nas do miejsc i chwil, w których chcielibyśmy się ponownie znaleźć. Chociaż czasu nie można zatrzymać, ani tym bardziej cofnąć, można upamiętnić te momenty, które stworzą przepiękną, spersonalizowaną historię życia. Piękne albumy na zdjęcia od zawsze cieszą się zainteresowaniem i równie chętnie są zakładane. Współczesność nie zapomina o tym genialnym sposobie zachowania (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
wrzesień
30 '15

Zorganizuj swój kinderbal!

Zorganizuj swój kinderbal!

(...) Jeśli masz dzieci w wieku przedszkolnym lub szkolnym z pewnością zetknąłeś się już z wyzwaniem jakim jest zorganizowanie dla dziecka imprezy urodzinowej, imieninowej lub innego wydarzenia. Imprezy dla dzieci różnią się od imprez dla dorosłych dlatego nie mając doświadczenia w ich organizacji trudno przewidzieć jak mogą się potoczyć i co na nie przygotować. Przede wszystkim organizacja imprez plenerowych dla dzieci powinna zacząć się od zaplanowania ile (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
sierpień
05 '15

Oryginalne łóżko dla dzieci

Oryginalne łóżko dla dzieci

(...) Każdy rodzic staje przed ciężkim zadaniem, jakim jest zaprojektowanie specjalnego pokoju dla swoich pociech. Będzie to wspaniałe miejsce dla naszego dziecka, które zapewni mu wygodę oraz komfort. Dlatego zwróćmy uwagę przede wszystkim na wybór mebli. Łóżko to jeden z najważniejszych elementów każdej sypialni. Nie możemy o nim zapominać, jeśli właśnie zajmujemy się projektowaniem pokoju dla swoich pociech. Na jakie meble warto więc postawić?Z pewnością (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, meble, rozrywka