Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
październik
04 '15

Ponadczasowe albumy

Maria Rydz

Maria Rydz

Pomimo upływu lat uwielbiamy sięgać pamięcią do wspomnień, które niejednokrotnie przenoszą nas do miejsc i chwil, w których chcielibyśmy się ponownie znaleźć. Chociaż czasu nie można zatrzymać, ani tym bardziej cofnąć, można upamiętnić te momenty, które stworzą przepiękną, spersonalizowaną historię życia. Piękne albumy na zdjęcia od zawsze cieszą się zainteresowaniem i równie chętnie są zakładane.

Współczesność nie zapomina o tym genialnym sposobie zachowania wspomnień. Co prawda, dzisiejszy album do zdjęć niekoniecznie wygląda tak samo jak ten babciny, bardzo często ma postać elektroniczną, ale niezmiennie jest jedną z ważniejszych rzeczy, o którą chętnie dbamy. Tak naprawdę jest wiele sposobów na przechowywanie zdjęć. Bardzo mało prawdopodobne, że te dzisiejsze pożółkną tak samo jak te, które znamy ze starych albumów rodzinnych, jednak coraz chętniej ponownie wybieramy formę papierową, która żyje naszymi historiami, miejscami i wydarzeniami.

Niezależnie od tego jaki wybierzemy album na zdjęcia zadbajmy, by był on najwyższej jakości. W końcu to w nim skrywamy nie tylko fotografie, ale kawałek naszego życia. Fantastycznym pomysłem są albumy na zdjęcia wykonywane w formie książki. Mogą stanowić osobną opowieść, idealną zarówno dla nas samych, jak i doskonale spełnią się w roli osobistego prezentu dla bliskiej i szczególnej osoby np. dla dziecka na 18 - ste urodziny, albo dla rodziców z okazji okrągłej rocznicy ślubu.

hobby
rozrywka
czas wolny

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Tomasz Błacho, Maria Rydz, Karolina Sulikowska

Archiwum

Maj 2018, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015