Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
sierpień
18 '17

Oprawa muzyczna na ślub

Karolina Sulikowska

Karolina Sulikowska

Czy wiesz, że... Dobór oprawy muzycznej na ślub to kluczowa sprawa dla każdej osoby. Nic dziwnego w tym, że ludzie tak bardzo się do tego przykładają, w końcu chcą zadbać o wspaniałą uroczystość ślubną, którą w życiu ma się tylko raz. Dobrym wyborem może okazać się przede wszystkim sprawdzony zespół muzyczny z Poznania. Młoda para musi jednak w pierwszej kolejności skupić się na tym, aby przetestować taki zespół, a konkretniej go przesłuchać. 

Wtedy będzie można podjąć ewentualną decyzję o jego wynajęciu na ślub oraz wesele, co może okazać się świetną opcją dla zebranych gości. Zespół na wesele powinien posiadać ciekawą ofertę muzyczną, a konkretniej bardzo zróżnicowaną. Jak wiadomo nie wszyscy goście weselni słuchają takiej samej muzyki, a muzyka na weselu powinna być skoczna oraz energiczna. Może to być więc np. połączenie muzyki klubowej z elementami pop oraz disco polo, na pewno nikt się wtedy nie obrazi, a goście będą się wspaniale bawić przez wiele godzin.

Takich zespołów na polskim rynku muzycznym nie brakuje, więc na pewno można w nich przebierać godzinami. Oprawa muzyczna na ślub to jedna z najważniejszych kwestii dla młodej pary, więc absolutnie nie powinno się na tym oszczędzać, ponieważ dobra zabawa jest zawsze w cenie. Dzięki dobrej muzyce goście będą długo mówić o takim ślubie, a to na pewno będzie spory zastrzyk energii dla młodej pary. Dobrym wyborem może się okazać również DJ, ale tutaj wiele do powiedzenia ma młoda para, która zna swoje preferencje muzyczne oraz może wybadać gusta zaproszonych gości. Na niektórych weselach dominuje np. muzyka ludowa i goście również bawią się na nich wspaniale.

zespół
muzyka
Poznań
wesele
oprawa
ślub

frazy kluczowe: zespół, muzyka, Poznań, wesele, oprawa, ślub


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015