Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
wrzesień
04 '17

Nowoczesny sprzęt car audio

Maria Rydz

Maria Rydz

Współczesne samochody to rzeczywiście już bardzo wysoko zorganizowane pojazdy. Wystarczy porównać ze sobą auto dziesięcioletnie z tym, które opuszcza taśmę produkcyjną, a z łatwością się o tym przekonamy. Okaże się, że te dwa samochody dzieli epoka. Dlaczego, przecież dziesięć lat to znów nie tak dużo? Otóż, dekada niewiele znaczyła w dobie średniowiecza, ale dzisiaj żyjemy inaczej i niemal codziennie pojawiają się na świecie jakieś nowe wynalazki i dlatego też nasza cywilizacja może się rozwijać w tak imponującym tempie. 
Dobrze by było, gdyby wszystkie te nowości i udogodnienia służyły tylko i wyłącznie wspólnemu dobru, a tak, niestety, nie jest. No cóż, na to już przeciętny mieszkaniec naszego globu nie ma w zasadzie wpływu. Wróćmy jednak do współczesnych samochodów i ich wyposażenia, bo to zasadniczy temat owych rozważań. Sprzęt car audio, stacja multimedialna do samochodu czy czujniki parkowania to współczesne unowocześnienia samochodowe. Warto zatem zatrzymać się chwilę przy tych kwestiach. Na pewno fantastyczną rzeczą w samochodach są czujniki parkowania. Ktoś, kto ma taki gadżet w swoim aucie, zdecydowanie przyzna rację. Czujniki parkowania pozwalają szybko i bezpiecznie zaparkować pojazd, ale także przy okazji informują o przeszkodzie znajdującej się za pojazdem i w ten sposób kierowca od razu wie, że musi się zatrzymać, żeby nie na nią nie najechać. 
Czujniki parkowania to w zasadzie nie taki już nowoczesny wynalazek, bo stosuje się je już od ładnych kilkunastu lat, natomiast inaczej ma się rzecz, jeśli chodzi o sprzęt car audio czy coś takiego jak stacja multimedialna do samochodu. To zdecydowanie najnowsze osiągnięcia, a warto się o tym przekonać. Wystarczy zatem w wyszukiwarkę internetową wpisać hasła: stacja multimedialna do samochodu czy sprzęt car audio, a od razu zobaczymy, co mieści się pod tymi nazwami.
Więcej o sprzęcie audio na stronie: https://radiocar24.pl

auto
samochód
motoryzacja
audio
muzyka

frazy kluczowe: auto, samochód, motoryzacja, audio, muzyka


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015