Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
maj
15 '17

Kondycja pod kontrolą

Maria Rydz

Maria Rydz

W dzisiejszych czasach dobra kondycja to nie tylko swoisty wskaźnik prawidłowego i zróżnicowanego stylu życia, ale też sposób na zachowanie wiecznej młodości. Jednym z najprostszych, a jednocześnie zadziwiająco skutecznych, ćwiczeń jest po prostu bieganie. W trakcie biegu cały nasz organizm pracuje, a tym samym angażujemy w zasadzie wszystkie mięśnie do pracy – o dziwo także te mniej "popularne".

Jednakże w trakcie biegu – czy nawet dynamicznego spaceru – bardzo ważne jest odpowiednie tempo. Teo ostatnie pomoże nam utrzymać odpowiednio dobrany zegarek do biegania - Dzięki takiemu sprzętowi mamy gwarancje, że zachowamy właściwy rytm, a do tego nie ryzykujemy, że drogi przeważnie sprzęt uszkodzi się w wyniku choćby szybszego ruchu ręką w obcisłym stroju (pęknięcie paska).

Jeśli z kolei nastawiamy się na bardziej wyszukane sposoby monitorowania pracy swojego organizmu – rozważmy zakup wyrafinowanego urządzenia, jakim jest zegarek sportowy z pulsometrem, dzięki któremu nie tylko sprawdzimy jak długo biegniemy, ale też jaki wpływ ma to na nasz organizm. Co warte podkreślenia, niezależnie od wyboru, polecane przez nas zegarki sportowe są wielkim ułatwieniem dla osób, które chcą prowadzić aktywny tryb życia.

zegarki
hobby
czas wolny

frazy kluczowe: zegarki, hobby, czas wolny


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Tomasz Błacho, Maria Rydz, Karolina Sulikowska

Archiwum

Maj 2018, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015