Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
maj
20 '17

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

Tomasz Błacho

Tomasz Błacho

Zdecydowanie lepiej pracuje się nam i zdecydowanie bardziej lubimy swoją pracę, gdy panuje w niej miła atmosfera, ludzie się lubią, pomagają sobie, są jedną wielką dobrze zintegrowaną ekipą, a co najważniejsze czują, że są dobrze traktowani przez innych pracowników, szczególnie tych z wyższych szczebli.
Zadowoleni pracownicy są znacznie bardziej efektywni w swojej pracy, a dla przedsiębiorstwa są w stanie wygenerować znacznie większe zyski. By osiągnąć takie efekty pracodawcy coraz częściej organizują w swoich firmach różnego rodzaju spotkania, czy wyjazdy integracyjne. Trudno obiektywnie ocenić, czy taki wyjazd integracyjny jest dobry czy zły, bo zależy to w głównej mierze od jego organizacji oraz atmosfery na nim panującej, jednak ograniczając się do tych odpowiednio zorganizowanych i przeprowadzonych, przyznać trzeba, iż jest to bardzo istotny czynnik w budowaniu dobrze funkcjonującego i zgranego zespołu, który czuje, że pracodawca liczy się z nim i nagradza za wykonywaną pracę.
Pracownik odbiera taki wyjazd jako wyróżnienie za realizację celów firmy i jest bardziej zmotywowany, kreatywny i efektywny w swoich działaniach na rzecz firmy. Ponadto, sam fakt wypoczynku w jednym z prestiżowych hoteli, to dla niego możliwość do pełnego naładowania akumulatorów, do czego sam mógłby nie mieć okazji.

Przy organizacji wyjazdu integracyjnego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług specjalistów w zakresie przygotowywania tego typu imprez oraz atrakcji, które mają odpowiednio zintegrować zespół. Dobra agencja eventowa z Poznania jest w stanie sprostać szczególnym wymaganiom swoich klientów co do miejsca, budżetu, scenariuszy wyjazdu. Ma doskonale dopracowany plan, jak najbardziej efektywnie zintegrować dany zespół, wzmocnić w firmie pracę zespołową, poprawić jakość komunikacji, zbudować większe zaufanie, czy nauczyć skutecznie rozwiązywać zaistniałe problemy. Przede wszystkim natomiast agencja eventowa jest gwarantem dobrze przeprowadzonej zabawy, która na pewno nie popsuje relacji między naszymi pracownikami.

hobby
rozrywka
czas wolny
imprezy

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, imprezy


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015