Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
maj
20 '17

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

(...) odbiera taki wyjazd jako wyróżnienie za realizację celów firmy i jest bardziej zmotywowany, kreatywny i efektywny w swoich działaniach na rzecz firmy. Ponadto, sam fakt wypoczynku w jednym z prestiżowych hoteli, to dla niego możliwość do pełnego naładowania akumulatorów, do czego sam mógłby nie mieć okazji. Przy organizacji wyjazdu integracyjnego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług specjalistów w zakresie przygotowywania tego typu imprez oraz atrakcji, które mają odpowiednio zintegrować zespół. (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
wrzesień
30 '15

Zorganizuj swój kinderbal!

Zorganizuj swój kinderbal!

(...) dlatego zwykle podobają im się imprezy z tematyce bajek, księżniczek, kosmosu czy zwierzątek. Temat oczywiście dostosowujemy do wieku i zainteresowań naszych maluchów. W zależności od tematu organizujemy dodatkowe atrakcje.Żadna impreza nie obejdzie się bez jedzenia. Dla dzieci opracowujemy specjalne menu z uwzględnieniem przede wszystkim indywidualnych preferencji ale również łatwości jedzenia/gryzienia, kolorów potraw, czy sposobu ich podania. Wszyscy jemy (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka