Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
grudzień
06 '16

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

(...) dzieci a należy dodać, że w ofercie jest też łóżko ze zjeżdżalnią. Takie łóżko ze zjeżdżalnią na pewno sprawi frajdę niejednemu dziecku, może dzięki temu, że wstając rano będzie można zjechać na dół, dziecko wstanie szybciej i z uśmiechem? Sklep oferujący (...)

Artykuły: czas wolny, dom, dzieci, hobby, łóżko, rozrywka

 
październik
06 '16

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

(...) którzy zawsze wiedzą lepiej co to tak naprawdę znaczy organizowanie ślubu oraz wesela. Niestety rozwój takich niezaplanowanych, a przede wszystkim nieprzewidzianych i mocno stresujących  wydarzeń bardzo często powoduje mnóstwo nieporozumień i konfliktów nawet wśród członków najbliższej rodziny czy w gronie przyjaciół. Im bliżej ślubu i wesela tym narzeczeni coraz intensywniej zaczynają sobie zdawać sprawę, że stoi przed nimi gigantyczne wyzwanie zarówno pod względem finansowym jak i logistycznym. Bez wątpienia, aby uniknąć nieprzyjemnych i niepotrzebnych kłótni nie wolno pod żadnym pozorem pozwolić sobie na podejście w nieco niefrasobliwym stylu, że jakoś to wszystko się uda. Nic bardziej mylnego. Samo nic się nie zrobi, a dobry plan bez wątpienia  zorganizować i (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
lipiec
14 '16

Jak uczyć się poza szkołą?

Jak uczyć się poza szkołą?

(...) wsparcie, które przychodzi z zewnątrz - poza szkołą. Można ćwiczyć w domu, będąc doraźną pomocą. Można zdecydować się na lekcje dodatkowe z nauczycielami, studentami i korepetytorami. Można poszukać alternatywnych sposobów do nauki, które będą indywidualnie dostosowane do potrzeb danego dziecka. Istnieje szereg metod na usprawnienie procesu nauki. Początkowo wierzymy w moc twórczą nauczycieli szkolnych i oczekujemy, że we właściwym czasie celnie trafią do ucznia ze swoimi naukami. (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, korepetycje, rozrywka

 
listopad
16 '15

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

(...) miejsca?Kiedy karnet na siłownięPo pierwsze, za każdy karnet będziemy musieli po prostu zapłacić. A zwykle nie są to małe kwoty pieniędzy. Jeśli więc na swój karnet wydamy pewną część swoich oszczędności, sami będziemy chcieli go (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

 
październik
04 '15

Ponadczasowe albumy

Ponadczasowe albumy

(...) dzisiejszy album do zdjęć niekoniecznie wygląda tak samo jak ten babciny, bardzo często ma postać elektroniczną, ale niezmiennie jest jedną z ważniejszych rzeczy, o którą chętnie dbamy. Tak naprawdę jest wiele sposobów na przechowywanie zdjęć. Bardzo mało prawdopodobne, że te dzisiejsze pożółkną tak samo jak te, które znamy ze starych albumów rodzinnych, jednak coraz chętniej ponownie wybieramy formę papierową, która żyje naszymi historiami, miejscami i wydarzeniami. Niezależnie od tego jaki wybierzemy (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
wrzesień
30 '15

Zorganizuj swój kinderbal!

Zorganizuj swój kinderbal!

(...) dzieci chcemy zaprosić. Jeśli są to młodsze dzieci, warto zaprosić również ich rodziców - dzięki temu będą czuły się pewnie i będziemy mieć do pomocy przy opiece nad nimi kogoś, kto najlepiej je zna. Poza tym może to być świetna okazja do bliższego poznania mam i tatusiów przyjaciół naszej pociechy. Kiedy znamy już ilość gości warto zastanowić się nad tym, czy chcemy zorganizować imprezę tematyczną. Dzieci uwielbiają przebieranki i opowieści (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
sierpień
05 '15

Oryginalne łóżko dla dzieci

Oryginalne łóżko dla dzieci

(...) takim pokojem chcemy po prostu uszczęśliwić swoje dzieci. Dlatego idealnie sprawdzi się np. drewniane łóżko ze zjeżdżalnią . Dostaniemy je już w wielu sklepach. Wbrew pozorom taki mebel wcale tak dużo nie kosztuje. A warto w niego zainwestować. W końcu korzystanie ze zjeżdżalni przyniesie dzieciom mnóstwo radości. Może to być świetna zabawa podczas wolnych chwil. Zafundujmy więc swoim pociechom odrobinę szczęścia oraz rozrywki w postaci takiego łóżka ze (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, meble, rozrywka