Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
listopad
22 '17

Walentynkowe porady prezentowe

Walentynkowe porady prezentowe

(...) doskonały prezent dla ukochanej. Wybór pośród zegarków damskich jest bardzo duży. Możesz wybrać w naprawdę bogatym asortymencie, od zegarków sportowych, poprzez eleganckie, klasyczne, o nowoczesnym designie. Z pewnością znajdziesz stylowy i niepowtarzalny zegarek dla swojej wyjątkowej kobiety. W ostatnim czasie szczególną atencją cieszą się delikatne zegarki. Szykowne i ponadczasowe, będą doskonałym prezentem na walentynki.Jeśli jednak Twoja dziewczyna ma już całkiem fajny zegarek, być może pomyśl o ładnej bransolecie? A jeśli (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka, zegarki

 
wrzesień
13 '17

Dobry fotograf

Dobry fotograf

(...) wymagania.  Zdjęcia z rodzinnych uroczystości, czy też różnego rodzaju sesje zdjęciowe są bardzo dobrą pamiątką z różnych okresów w naszym życiu, dlatego na pewno warto od czasu do czasu wybrać się do fotografa, który pomoże nam w upamiętnieniu wydarzeń (...)

Artykuły: album, fotografia, hobby, pudełko, wspomnienia, zdjęcia

 
czerwiec
02 '17

O kwiaciarni online

O kwiaciarni online

(...) przekonany. Można powiedzieć, że mam taką swego rodzaju gwarancję. Zresztą nazwa to jest sprawa właściciela. Nikomu innemu nic do tego. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale właśnie tak przedstawia się moje zdanie i zapewniam, że nie zamierzam go zmieniać z byle powodu. W ten sposób kończę tę kwestię i przechodzę do zupełnie innej. Jeżeli decydujemy się na kwiaciarnię online to jest coś, czego w żaden sposób nie można przeskoczyć. Po prostu musi być i koniec. Chodzi mi o dostawę kwiatów. Dostawa kwiatów i kwiaciarnia online to dwa zupełnie nierozłączne aspekty (zobacz więcej na roza-kwiaty.pl). Niektórym wydaje się, że dostawa to jest absolutnie prosta sprawa, ale (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
maj
22 '17

Korzyści jakie daje outsourcing księgowości

Korzyści jakie daje outsourcing księgowości

(...) korzyści?I właśnie tutaj warto poruszyć temat korzyści z outsourcingu księgowości np w BSO ( czytaj więcej ) To zewnętrzna obsługa finansowo-księgowa, czyli inaczej rzecz mówiąc bieżące doradztwo podatkowe oraz rachunkowość, a także wszystkie inne księgowe kwestie, które interesują przedsiębiorstwo. Wśród zalet znajduje się ta najważniejsza - posiadasz doskonałą obsługę, a bieżące doradztwo w zakresie podatków oraz rachunkowość sprawia, że na czas wywiązujesz się z koniecznych rzeczy, takich jak wypełnianie dokumentów, opłaty czy zobowiązania (...)

Artykuły: biznes, hobby, rozrywka

 
maj
20 '17

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

Jakie korzyści wynikają z integracji pracowników?

(...) organizują w swoich firmach różnego rodzaju spotkania, czy wyjazdy integracyjne. Trudno obiektywnie ocenić, czy taki wyjazd integracyjny jest dobry czy zły, bo zależy to w głównej mierze od jego organizacji oraz atmosfery na nim panującej, jednak ograniczając się do tych odpowiednio zorganizowanych i przeprowadzonych, przyznać trzeba, iż jest to bardzo istotny czynnik w budowaniu dobrze funkcjonującego i zgranego zespołu, który czuje, że pracodawca liczy się z nim i nagradza za wykonywaną pracę.Pracownik (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
maj
15 '17

Kondycja pod kontrolą

Kondycja pod kontrolą

(...) Jednakże w trakcie biegu – czy nawet dynamicznego spaceru – bardzo ważne jest odpowiednie tempo. Teo ostatnie pomoże nam utrzymać odpowiednio dobrany zegarek do biegania - Dzięki takiemu sprzętowi mamy gwarancje, że zachowamy właściwy rytm, a do tego nie ryzykujemy, że drogi przeważnie sprzęt uszkodzi się w wyniku choćby szybszego ruchu ręką w obcisłym stroju (pęknięcie paska). Jeśli z kolei (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, zegarki

 
maj
05 '17

Fotoksiążka w prezencie

Fotoksiążka w prezencie

(...) prezent nie będzie dobrym pomysłem. Dlaczego jest to tak ważne, aby znać dobrze osobę, której kupujemy prezent, jeśli zdecydowaliśmy się na fotoksiążkę? Przede wszystkim chodzi o to, że tylko jeśli jest to dla nas bliska osoba, mamy dostęp do jej zdjęć. Oczywiście, dzisiaj ludzie wrzucają zdjęcia na portale społecznościowe, przez co wszyscy mają do nich dostęp. Tym nie mniej, nie wszystkie interesujące zdjęcia pojawiają się na portalach społecznościowych. Ponadto, aby fotoksiążka jako prezent miała sens, należy umieścić w niej wiele starszych zdjęć, o których osoba, której chcemy podarować prezent, nawet nie pamięta. Ponadto, fotoksiążka jako prezent jest czymś raczej osobistym. Tak osobistego prezentu nie (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
kwiecień
24 '17

Farby ze sklepu e-plastyczny.pl

Farby ze sklepu e-plastyczny.pl

(...) wykorzystać do tworzenia czegoś pięknego. Jak i również znajdziesz u nas wysokiej jakości zestawy do tworzenia swojego arcydzieła. Również możesz znaleźć jakimi farbami można malować szkło. Znajdziesz u nas farby do szkła jak i do (...)

Artykuły: czas wolny, farby, hobby, plastyk, plastyka, rozrywka, szkło

 
grudzień
06 '16

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

Jakie łóżko dziecięce wybrać?

(...) dzieci a należy dodać, że w ofercie jest też łóżko ze zjeżdżalnią. Takie łóżko ze zjeżdżalnią na pewno sprawi frajdę niejednemu dziecku, może dzięki temu, że wstając rano będzie można zjechać na dół, dziecko wstanie szybciej i z uśmiechem? Sklep oferujący (...)

Artykuły: czas wolny, dom, dzieci, hobby, łóżko, rozrywka

 
październik
06 '16

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

Wesele - zaplanuj odpowiednio tą wyjątkową chwile

(...) którzy zawsze wiedzą lepiej co to tak naprawdę znaczy organizowanie ślubu oraz wesela. Niestety rozwój takich niezaplanowanych, a przede wszystkim nieprzewidzianych i mocno stresujących  wydarzeń bardzo często powoduje mnóstwo nieporozumień i konfliktów nawet wśród członków najbliższej rodziny czy w gronie przyjaciół. Im bliżej ślubu i wesela tym narzeczeni coraz intensywniej zaczynają sobie zdawać sprawę, że stoi przed nimi gigantyczne wyzwanie zarówno pod względem finansowym jak i logistycznym. Bez wątpienia, aby uniknąć nieprzyjemnych i niepotrzebnych kłótni nie wolno pod żadnym pozorem pozwolić sobie na podejście w nieco niefrasobliwym stylu, że jakoś to wszystko się uda. Nic bardziej mylnego. Samo nic się nie zrobi, a dobry plan bez wątpienia  zorganizować i (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
lipiec
14 '16

Jak uczyć się poza szkołą?

Jak uczyć się poza szkołą?

(...) wsparcie, które przychodzi z zewnątrz - poza szkołą. Można ćwiczyć w domu, będąc doraźną pomocą. Można zdecydować się na lekcje dodatkowe z nauczycielami, studentami i korepetytorami. Można poszukać alternatywnych sposobów do nauki, które będą indywidualnie dostosowane do potrzeb danego dziecka. Istnieje szereg metod na usprawnienie procesu nauki. Początkowo wierzymy w moc twórczą nauczycieli szkolnych i oczekujemy, że we właściwym czasie celnie trafią do ucznia ze swoimi naukami. (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, korepetycje, rozrywka

 
listopad
16 '15

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

(...) miejsca?Kiedy karnet na siłownięPo pierwsze, za każdy karnet będziemy musieli po prostu zapłacić. A zwykle nie są to małe kwoty pieniędzy. Jeśli więc na swój karnet wydamy pewną część swoich oszczędności, sami będziemy chcieli go (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

 
październik
04 '15

Ponadczasowe albumy

Ponadczasowe albumy

(...) wspomnień. Co prawda, dzisiejszy album do zdjęć niekoniecznie wygląda tak samo jak ten babciny, bardzo często ma postać elektroniczną, ale niezmiennie jest jedną z ważniejszych rzeczy, o którą chętnie dbamy. Tak naprawdę jest wiele sposobów na przechowywanie zdjęć. Bardzo mało prawdopodobne, że te dzisiejsze pożółkną tak samo jak te, które znamy ze starych albumów rodzinnych, jednak coraz chętniej ponownie wybieramy formę papierową, która żyje naszymi historiami, miejscami i (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, rozrywka

 
wrzesień
30 '15

Zorganizuj swój kinderbal!

Zorganizuj swój kinderbal!

(...) dzieci chcemy zaprosić. Jeśli są to młodsze dzieci, warto zaprosić również ich rodziców - dzięki temu będą czuły się pewnie i będziemy mieć do pomocy przy opiece nad nimi kogoś, kto najlepiej je zna. Poza tym może to być świetna okazja do bliższego poznania mam i tatusiów przyjaciół naszej pociechy. Kiedy znamy już ilość gości warto zastanowić się nad tym, czy chcemy zorganizować imprezę tematyczną. Dzieci uwielbiają przebieranki i opowieści (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

 
sierpień
05 '15

Oryginalne łóżko dla dzieci

Oryginalne łóżko dla dzieci

(...) takim pokojem chcemy po prostu uszczęśliwić swoje dzieci. Dlatego idealnie sprawdzi się np. drewniane łóżko ze zjeżdżalnią . Dostaniemy je już w wielu sklepach. Wbrew pozorom taki mebel wcale tak dużo nie kosztuje. A warto w niego zainwestować. W końcu korzystanie ze zjeżdżalni przyniesie dzieciom mnóstwo radości. Może to być świetna zabawa podczas wolnych chwil. Zafundujmy więc swoim pociechom odrobinę szczęścia oraz rozrywki w postaci takiego łóżka ze (...)

Artykuły: czas wolny, hobby, meble, rozrywka