Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
wrzesień
23 '17

Fotoksiążka na praktycznie każdą okazję

Maria Rydz

Maria Rydz

Zdjęcia to najlepsza forma pamiątek. Uwieczniają niezapomniane chwile, a przeglądanie ich nawet po latach potrafi wzbudzić dawne uczucia. Dzięki nim ogarnia nas nostalgia i oddajemy się wspomnieniom. Przechowują dla nas wartościowe chwile, o których często zapominamy pochłonięci codziennymi sprawami i pędzeniem przez życie. To dzięki nim z łatwością przypominamy sobie wydarzenia sprzed lat. Sklep z albumami na zdjęcia potrafi zaoferować wiele albumów różnego typu. 
Dzięki mnogości opcji możemy łatwo dostosować formę przechowywania zdjęć do swoich indywidualnych preferencji. Ważne jest to, aby oprawa zdjęć była równie atrakcyjna, co zdjęcia same w sobie. Znacząco wpłynie to na komfort przeglądania zdjęć. Jedną z opcji do wyboru jest fotoksiążka. W tym przypadku, jest to format książki wydrukowanej w technologii cyfrowej, której swoistą treść stanowią wybrane zdjęcia. Można także zawrzeć w niej tekst, np. opis zdjęcia. Format, oprawę i treść można dostosować do swoich oczekiwań. Możliwa jest tu całkowita dowolność. Taka forma przechowywania zdjęć to świetny pomysł. 

Fotoksiążkę można zaprojektować według własnego pomysłu lub zamówić na specjalnej stronie, a ona zostanie wydrukowana z dbałością o wszystkie detale. Umożliwia to stworzenie tematycznych kolekcji. Przykładowo, specjalna fotoksiążka na zdjęcia ślubne może stać na półce wśród innych albumów. W ten sposób, chcąc pokazać zdjęcia ślubne, przedstawisz je w najwyższej jakości i w dużym formacie. Fotoksiążka jest bardzo wygodna w przeglądaniu. Duże rozmiary zdjęć sprawiają, że są one dobrze widoczne i dokładne. Wszystko widać jak na dłoni. Dzięki temu, że fotoksiążka zostanie wykonana z dbałością o wszystkie elementy strony wizualnej, stanowi świetny pomysł na prezent.

fotoksiążka na zdjęcia ślubne
sklep z albumami na zdjęcia

frazy kluczowe: fotoksiążka na zdjęcia ślubne, sklep z albumami na zdjęcia


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015