Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
wrzesień
13 '17

Dobry fotograf

Tomasz Błacho

Tomasz Błacho

Niezależnie od tego, czy interesują Cię zdjęcia dzieci, sesja rodzinna czy też portret, na pewno niezbędny będzie dobry fotograf. Jeżeli są Ci potrzebne zdjęcia dziecięce Katowice, Kraków oraz wiele innych miast będzie miało całkiem sporo do zaoferowania - kluczem oczywiście będzie trafienie do dobrego fachowca. Zastanów się nad tym, czego oczekujesz od Twoich zdjęć oraz nad tym, jak powinny wyglądać. Dzięki temu bardzo szybko znajdziesz odpowiedniego specjalistę, którego fotografie na pewno spełnią Twoje wymagania. 
Zdjęcia z rodzinnych uroczystości, czy też różnego rodzaju sesje zdjęciowe są bardzo dobrą pamiątką z różnych okresów w naszym życiu, dlatego na pewno warto od czasu do czasu wybrać się do fotografa, który pomoże nam w upamiętnieniu wydarzeń naszego życia. Kluczem będzie zastanowienie się, jakich zdjęć oczekujemy.  
W jaki sposób najlepiej znaleźć fotografa?
Możesz zacząć od rozmowy ze znajomymi. Jeśli już wcześniej brali oni udział w sesji zdjęciowej, na pewno chętnie podzielą się z Tobą namiarami na bardzo dobrego fotografa np takiego jakim jest Fotograf Karina Falińska Inną opcją jest na pewno skorzystanie z Internetu. Wystarczy, że wyszukasz frazę zdjęcia dzieci w Katowicach - lub inną, która lepiej opisuje Twoje oczekiwania - i sprawdzisz, którzy lokalni fachowcy zajmują się takimi zdjęciami. Co jeszcze warto wiedzieć? Przed podjęciem decyzji na pewno warto zapoznać się z portfolio fotografa, które pozwoli nam ocenić, czy dana osoba na pewno będzie nam odpowiadała pod względem jakości oraz stylu wykonywanych zdjęć.

fotografia
album
pudełko
zdjęcia
wspomnienia
hobby

frazy kluczowe: fotografia, album, pudełko, zdjęcia, wspomnienia, hobby


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Maria Rydz, Tomasz Błacho, Karolina Sulikowska

Archiwum

Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015