Karkonoski Festiwal Światła

 

KARKONOSKI FESTIWAL ŚWIATŁA nawiązuje do słynnego festiwalu światła Fête des Lumières we francuskim mieście Lyon, który od lat jest miejscem, w którym technologia i nauka łączą się ze sztuką i edukacją. O wyborze miejsca Festiwalu w Polsce zadecydowały piękna sceneria oraz plenery regionu karkonoskiego. Festiwal jest też miejscem prezentacji programów oszczędzania energii i koncepcji wytwarzania energii odnawialnej. Włodarze dobrze oświetlonych miast, którzy inwestują w nowoczesne rozwiązania, oparte w dużej mierze na diodach emitujących światło, oszczędzają bowiem na wydatkach z miejskiej kasy

 
listopad
16 '15

Dlaczego warto korzystać z siłowni i sauny

Maria Rydz

Maria Rydz

W dobie internetu często zapominamy o tym, jak ważna jest aktywność fizyczna. A jeśli chcemy zawsze być w formie, musimy regularnie uprawiać różne sporty. W tym pomoże nam siłownia łomianki. A dlaczego warto wykupić karnet do takiego miejsca?
Kiedy karnet na siłownięPo pierwsze, za każdy karnet będziemy musieli po prostu zapłacić. A zwykle nie są to małe kwoty pieniędzy. Jeśli więc na swój karnet wydamy pewną część swoich oszczędności, sami będziemy chcieli go wykorzystać. W końcu nikt z nas nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Już samo kupno karnetu może więc nas skutecznie zmotywować do działania. Dzięki temu nie będziemy chcieli omijać żadnego treningu, a na tym skorzysta zarówno nasze zdrowie, jak i nasza sylwetka.
Wyposażenie siłowniCo więcej, obecnie siłownie są wyposażone w sposób bardzo nowoczesny. Niejedna z nich będzie zawierać oddzielne miejsca, takie jak sauna w Warszawie A gdy zakupimy dla siebie karnet wstępów, będziemy mogli w każdej chwili skorzystać z takich dodatkowych miejsc. Co więcej, niektóre karnety umożliwiają nam dostęp do wszystkich zajęć sportowych. Nie musimy więc za nie wtedy dodatkowo płacić. A każdy ruch jest wskazany. Powinniśmy regularnie stawiać na aktywność fizyczną. To dzięki niej popracujemy nad swoją kondycją i formą. Zyskamy znacznie lepszą sprawność, która automatycznie poprawi nasze zdrowie oraz jakość całego naszego życia. A to niewątpliwe zalety uprawiania różnorodnych sportów i stawiania na ruch.

hobby
rozrywka
czas wolny
sport
zdrowie
ruch

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, sport, zdrowie, ruch


 

Warto zobaczyć

Hobby, Czas wolny, Rozrywka, Imprezy, Muzyka, Zegarki, Album

Piszą na tym blogu

Tomasz Błacho, Maria Rydz, Karolina Sulikowska

Archiwum

Maj 2018, Listopad 2017, Wrzesień 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Maj 2017, Kwiecień 2017, Grudzień 2016, Październik 2016, Lipiec 2016, Listopad 2015, Październik 2015, Wrzesień 2015, Sierpień 2015